Wiesz już jak działa Agriful na rośliny?

    Większość z rolników, już od początku wegetacji, zwalcza chwasty aby chronić rośliny, stosując herbicydy. Zespół naukowców wpadł na pomysł, żeby jednocześnie chronić, budować i wzmacniać rośliny. Tu powstał jeden z etapów technologii PerfectOROTM. W tej chwili możemy powiedzieć, że długoletnia praktyka specjalistów w doradztwie Agro-Perfect dowiodła, że możliwości w tym zakresie są ogromne i małymi kosztami osiągamy duże zyski. Wynika to z tego, że małe rośliny potrzebują niewielkich dawek pierwiastków i energii. Ze względu na ich wielkość wręcz „mikro dawek”. Wystarczy ułożyć odpowiednie proporcje pierwiastków i substancji aktywnych pochodzenia roślinnego, zastosować w odpowiednim terminie, aby uzyskać podniesienie skuteczności herbicydów i szybszy wzrost roślin. Na rzeczywiste efekty długo nie trzeba czekać.

SZYBKIE PROSTE SKUTECZNE.

Rośliny w okresie od kiełkowania do pierwszych liści czerpią składniki z nasion. My pomagamy już w tej pierwszej fazie – dostarczamy właściwych składników pokarmowych i potrzebnej energii, dzięki czemu rośliny szybciej rozbudowują swoją strukturę korzenia i liści. Rzeczywiste efekty takiego podejścia zdumiewająco przerosły nasze oczekiwania!

Zboża i rzepaki jesienią dynamicznie rozwijają kilkakrotnie większe systemy korzeniowe – ich budowa wygląda wzorowo. Korzenie magazynują ogromne ilości składników potrzebne do produkcji wczesną wiosną energii i wykorzystują w pełni pierwszą dawkę azotu, co przekłada się na wykorzystanie ilości dostępnej wody w pierwszej fazie wzrostu dzięki temu pierwszy etap budowania plonu mamy wykonany.

 

Wszelkiego rodzaju uprawy podczas suszy, wytrzymują dłużej niewiarygodny deficyt wody. Kilkukrotnie większy oraz dłuższy system korzeniowy magazynuje i dostarcza wodę, nawet, gdy jej brakuje w wierzchnich warstwach gleby. Dzięki długim korzeniom woda czerpana jest z niższych pokładów.

 

Buraki cukrowe jednak wzbudzają najwięcej kontrowersji – jakim cudem potrafią zakryć międzyrzędzia od dwóch do trzech tygodni szybciej? Nabrały one masy korzenia i liści, stały się silniejsze. W tym momencie zabiegi herbicydowe nie są już tak potrzebne, a my generujemy kolejne oszczędności!

 

Co czyni Agriful wyjątkowym?

O PRODUKCIE

 

Kwasy humusowe

 

 • Efektywne tworzenie struktury gleby
 • Zwiększenie retencji wodnej
 • Rozluźnienie gleb ciężkich
 • Zwiększenie właściwości buforowych gleby
 • Tworzenie trwałych połączeń z metalami ciężkimi

Kwasy fulwowe

 

 • Rzeczywista skuteczność działania w całym zakresie pH
 • Efektywne zwiększenie kompleksu sorpcyjnego gleb
 • Realne zwiększanie poziomu próchnicy w glebie
 • Lepszy dostęp do składników pokarmowych
 • Rzeczywista budowa i ochrona systemu korzeniowego
 • Skuteczna ochrona przed toksycznym działaniem żelaza

Materia organiczna

 

 • Doskonała odżywka dla roślin i mikroflory glebowej
 • Funkcje regenerująco-stymulujące
 • Dostarczenie łatwo przyswajalnych substancji aktywnych
 • Zwiększenie odporności na stres i choroby
 • Ekspresowe pobieranie w całym zakresie temperatur

Dzięki idealnemu stężeniu kwasów humusowych i fulwowych oraz wysokiej zawartości materii organicznej trwale zwiększa poziom próchnicy w glebie.

 

 

Dzięki kilkukrotnemu zwiększeniu systemu korzeniowego u roślin zwiększamy ilość resztek pożniwnych pozostających w glebie, co przekłada się na zwiększenie poziomu próchnicy.

 

 

Wpływa korzystnie na ryzosferę, dzięki czemu zapewnia szybszy obieg, przyswajanie, transportowanie cennego azotu.

 

 

Rozluźnia gleby ciężkie, eliminuje ich zmęczenie a także poprawia retencję wody w glebach piaszczystych.

 

 

Wytworzenie u roślin potężnej sieci korzeni bocznych i przybyszowych zapewnia najlepszy dostęp do mikro i makro składników.

 

 

Znacznie poprawia dostęp roślin do wody w chwilowych momentach suszy.

 

 

Stwarza idealne środowisko biologiczne w glebie co przyczynia się do rozwoju mikroorganizmów i bakterii glebowych.

 

 

Trwale wiąże i unieszkodliwia metale ciężkie oraz pestycydy zalegające w glebie.

POZOSTAŁE KORZYŚCI DLA CIEBIE

JUŻ DZIŚ ZADBAJ O SWOJE PLONY W PRZYSZŁYCH LATACH

ZADZWOŃ DO CENTRUM DORADZTWA

+48 796 746 359

Agriful to PŁYNNY preparat humusowo-fulwowy o najwyższej zawartości kwasów fulwowych i nieuszkodzonej strukturze molekularnej, to czyni go wyjątkowym.

 

Jest to bardzo ważny czynnik regulujący i zwiększający zapas próchnicy w glebie. Zawarte w nim NAJWAŻNIEJSZE Kwasy FULWOWE w największej koncentracji na rynku są przyczyną tak rzeczywistych i skutecznych zmian w glebie. Działają niezależnie od gleby i jej pH. Kwasy Humusowe mają sporo ograniczeń i działają dopiero po czasie. Agriful stosujesz i korzyści są w danym sezonie, a nie po kilku latach. Ilość soli, chlorków, azotu , pestycydów w glebie powoduje jej powolna degradacje. Dbajmy o glebę aby za 10 lat mogła produkować więcej i była w bardzo dobrym stanie. Małymi krokami w technologii PerfectOROTM DBAMY O GLEBĘ DZIŚ I JUTRO.

DOŁĄCZ DO ŚWIATA SKUTECZNYCH TECHNOLOGII

 

Copyright © 2015 Agro-Perfect®. All rights reserved.